16 Temmuz 2010

Neeee Guti mi? Yok Artık...


Canım Beşiktaş'ım dün açılışı yaptı. Biz takıma, takım taraftara, Quaresma futbola susamıştı. Rakipler ise gerçekten susamış...

Tamam rakip mahalle takımı modunda olabilir ama bu adamlar liglerine Nisan'da başlamış. Yani aylardır form tutuyorlar. Bizim takım yeni ve bu sezon ilk ciddi maçımız bu. Eee bir de adamların her ne kadar defans yapmayacağız dediyse de, 8 kişi defans oynamaları (Buna mecbur kaldılar, çünkü Beşiktaş onların sahasından neredeyse hiç çıkmadı)  skorun biraz kısır (!) olmasına neden oldu.

Maç güzeldi. Ortam güzeldi. Taraftarı anlatmaya gerek yok. Ama atak yapan, sürekli ileri oynayan Beşiktaş'ım güzeldi. Quaresma'nın penaltıyı attıramayan heyecanı bile güzeldi.

Takım gelecek vaadediyor, hepimizi ümitlendiriyordu ama taraftarın bir derdi vardı yine. Şimdiye kadar kimi zaman işçinin, kimi zaman depremzedenin, kimi zaman araştırma görevlilerin, kimi zaman çevrecilerin sesi olan taraftarımız, dün gece de renklilerin sesi oldu....:) Renklilerin bakış açısı ile Guti transferini değerlendiren pankart açtılar. Neeee Guti'mi Yok Artık...:D:D

Malumunuz, bir gün önce Guti transferi bitirilmiş, gelip de gelmemezlikten gelme stratejisi uygulanmıştı. Beklemedeyiz...İşin resmiyete bürünmesi ile antideprasan kullanan renklilerin sayısının artışındaki istatisiksel ilişkiyi ıspat etmek için bekliyoruz.... Renklilere kombine aldırtmak için bekliyoruz....Üzerinde Guti, Quaresma ya da Raul (!!) forması görünen herkesin beşiktaşlı olmadığı günleri bekliyoruz... Ekşi Sözlük'teki bir yorum, şuanki Beşiktaş'ımın halini iyi anlatmış.

Beşiktaş: Raul'u, Robinho'nun alternatifi olarak beklemeye almış takımdır.
Dip Not: O haaaaa
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...