9 Ekim 2013

Bir Yemek, Bir Şarkı...


Uzzuuuuunn zamandır bana makarna sözü olan bir arkadaşıma gittim dün gece. Makarna benim en sevdiğim yemektir. Her çeşidini, her sosla yiyebilirim. Durum böyle olunca dün benim için enfes bir sofra vardı. Mantarlı, tavuklu, kremalı makarna ve mevsim yeşilliklerinden oluşmuş bir salata. Daha ne olsun :) Her ne kadar arkadaşım, "altı üstü bir makarna ya abartma" dediyse de (artık ağzımın suyu nasıl akmışsa), benim için makarna sadece makarna değildir, sen daha anlamadın mı :))

O güzelim tatla beraber bol bol muhabbet ettik. Dertlerimizi azalttık, kahkahalarımızı arttırdık. Özellikle benim saati kurma muhabbetim bazılarını çok eğlendirdi. :) 

Tam o sırada TV' de bir şarkı çalmaya başladı. "BKM Güldür Güldür" programına bir müzik grubu konuk olmuştu ve inanılmaz güzel dans edip, şarkı söylüyorlardı. İlk kez gördüm onları. Özellikle solistinin dansı çok eğlenceliydi. İkimiz de "kim ki bunlar?" dedik ama gecenin yorgunluğu ile çok da üzerine düşmedik. 

Sabah uyandığımda aklıma direkt o müzik grubu geldi ve "kimdi acaba onlar ?" diye bir araştırmaya koyuldum. Sabah trafiğimizi o grubu arayarak geçirdik ve sonunda bulduk....

ta taaammm....

SATTAS.


Evet sözkonusu grup reggae müziği yapan Sattas'mış. O kıvrak hareketlerin sahibi de grubun solisti Orçun Sünear' mış.

Böylece hem arkadaşımın meşhuuurrrr (ve gerçekten nefis) makarnasını tatmış oldum, hem de takibimize yeni bir müzik grubunu aldık (Hoş yeni falan değillermiş, bildiğin hayran kitlesi varmış ve yıllardır müziklerini yapmaktalarmış. Biz geç farkettik diyelim).


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...