31 Aralık 2013

Merhaba...


Ajandalarınız hazır mı?, yeni yılın ilk günlerine işler yazmaya başladınız mı? 
Her defasında inanması zor geliyor ama bir yılı daha geride bıraktık. Yarın yepyeni bir yıla, yeni umutlara, kararlara merhaba diyeceğiz...

Bu gece için hepimizin farklı farklı planları var. Kimimizin plan yapma şansı bile yok belki de, çalışıyor. Kimimiz dışarıda zar zor bulabildiği yerde canlı müzik eşliğinde girecek yeni yıla, kimimiz bir Türkiye klasiği olan PTT ile. Sokaklarda, sevdiğimize sarılarak belki de, ya da telefonda onun sesini duyarak. Patlamış mısırlı, meyveli sofralar olacak bir yerde. Başka bir yerde envai çeşit mezeler donatılacak belki. Kimimiz içkisini içecek, kimimiz duasını edecek. Ne olursa olsun herkesin gözünde bir parıltı var ve ben bu ortak noktayı çok seviyorum. Dün akşam ben de ilk kez yılbaşı kurabiyesi yaptım. Zencefilli, pekmezli, tarçınlı. Bu yıl evim o kurabiye kokusu ile dolsun istedim...:) Başardım da. Marketlerde bazı süsleri bulamadığım için tamamen atmasyon süslerle süsledim. Bonibonlar, pasta süsleri falan :))) Ofisimizde iki kişilik sade bir kutlama bile yaptık. Hediyelerimizi çam ağacının altına bile koyduk yani, o derece:) İkimizin de hediyesi kitaptı. Ne mutlu bize. Kitaptan güzel hediye düşünemiyorum. Hele hele söz konusu sizin kütüphanenizde bulundurmak istediğiniz bir kitap olunca, kıymeti daha da artıyor. 

Acısı ile tatlısı ile geride bıraktık bu yılı. Yeni yıl sağlıklı, mutlu, huzurlu günler getirsin bize. Yüreğinizdeki kuş her zaman pır pır etsin...Mutlu yıllar... :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...