27 Aralık 2012

Yılın Son Postu :)Bu akşam yolcudur Abbas, bağlasan durmaz...
Dün akşam arkadaşımla ufak çapta bir kutlama bile yaptık. Yeni yıla çok yakıştı. Singer teknik servis arama ile başlayan gecemiz, When Harry Met Sally ile son buldu. Araya da mantarlı omlet, şarap, Kinder ve güzel hediyeleri sıkıştırdık.Şarabın yanında Kinder yumurta yemek ne kadar mantıklı tam kestiremedim. İnsanlar estetik peynir tabakları yaparken, bizim dün geceki halimiz buydu işte. Sadece bununla da kalmadık, içinden çıkan maket arabaları, uçağı yapıp oynadık bile. Ama suç bende. O Singer Teknik Servisini farketseydim, yemek yapma konusunda bu kadar gecikmeyecektik. Dolayısı ile aç karna içilen bir kaç yudum şarap bile böyle oyuncaklarla oynatıyor :)


Hediyelerimden bir tanesi bu çaydanlık. Bir tanesi de yukarıdaki tabak. Bayıldım, bayıldım. Bir de çanta var ki, onun için bu akşam  özenli bir bavul hazırlamam gerekecek. Derim zaten hep, hediyenin de hayırlısı :)


"ben senin hava 22 dereceyken üşümeni seviyorum. bir buçuk saatte anca bir sandviç sipariş etmeni seviyorum. bana deliymişim gibi bakarken iki kaşının arasının kırışmasını seviyorum. günümü seninle geçirdikten sonra kıyafetlerimde hâlâ senin kokunu duyabilmeyi seviyorum. ve gece uyumadan önce konuştuğum son kişinin sen olmasını seviyorum. bunun sebebi ne yalnızlığım ne de yılbaşı gecesinde olmamız. bu gece buraya geldim çünkü bir insan, hayatınn geri kalanını biriyle geçirmek istediğini anladığı vakit, hayatının kalanının bir an evvel başlamasını ister."

Umarım benim de hayatımın geri kalanı bir an evvel başlar. Yeni yıldan bunu diliyorum...


Postun başında da dediğim gibi...Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz...
2 yorum:

  1. Çok çok çok keyifli bir akşam oldu bence... Her şeyiyle olması gerektiği gibi ve süper seçimlerin yapıldığı bir akşam... Dilerim yeni yıl da aynı şekilde devam etsin, bu güzel dilekler gerçekleşsin ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sayende çok keyifli oldu :) Umarım senin de tüm dileklerin gerçekleşir...

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...