6 Şubat 2013

Ustalardan Fotografi...


Sırf bu kitap için Nat. Geo' ya üye oldum. Biliyorum Nat. Geo. güzel bir dergi ve normalde de üye olunması mantıklı ama benim bir dergiye abonelik gibi alışkanlıklarım olmadı hiç. Bir arkadaşımın "tam sana göre bir hediyesi var" uyarısının üzerine yemedim, içmedim üye oldum. En azından ofisimizdeki masanın üzerinde duran 2007' den kalma sayıları  kaldırırız diye düşündüm :)).

Bugün kitabım geldi. Ustalardan Fotografi... Benim gibi fotoğrafçılığa merak salmış bünyelere çok da iyi gelecek bir kitap olmuş. Konulara genel bakışlarının yanısıra her fotoğraf hakkında teknik bilgi de veriliyor. Çok beğendim, çok çok beğendim.

Kendimi fotoğrafçılık sevdasına balıklama atlamış gibi hissediyorum aslında. Makinam bile yok henüz. Ama napıyoruz, evrene bırakıyoruz mesajı, hazırlığını yapıyoruz ve o da bize ödemeli olarak geri dönüyor :) Hadi bakalım. 

6 yorum:

 1. arkadas ben Azerbeycanda kaliyorum bu kitap cok hoshuma gitdi ama almiyorum yardim edermisin? edersen co x mutlu olurum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, bu kitap maalesef satılmıyor. Ben dergiye iki yıl abone olunca dergi ile birlikte geldi. Sanırım kampanya devam ediyor. Nat. Geo. nun sitesinden bakabilirsiniz. Ama azerbeycan a ulaşımı nedir bilemiyorum. Bunu da yine nat. geo . ya yazarak sorabilirsiniz.

   Sil
 2. bende biraz önce abone oldum :) yıllardır izlediğim bir kanalın dergisine hiç abone olmamıştım. ama yeni aldığım canon makinamla yapacağım çekimler için amatörlüğümü atmak noktasında faydalı olacağına inanıyorum

  YanıtlaSil
 3. Kitap gerçekten çok dolu :) Pişman olmayacaksınız. Eminim çok faydası olacaktır.

  YanıtlaSil
 4. dergi idefixde 45tlye satılıyor şu anda stokta, ilgilenenlere duyurulur. Ben de üyelik mi direkt kitap mı diye düşündüm ama üye oldum, sonuçta kafayı da geliştirecek birşeyler okumak lazım en azından bu bahaneyle gözümüz zihnimiz açılır...Kitap tanıtımı için de teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilgilendirme için de ben teşekkür ederim.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...