21 Şubat 2012

Özlem' in enleri :)

Yasal Uyarı : bu bir mimleme operasyonuymuş... :)

Çiço bana dokundu ve "elim sende" dedi .. Benim bunu hemen savmam gerek...:)


İşte benim enlerim ;

1. En sevdiğin şeyler nelerdir, nelerden hoşlanırsın vb.

Film, film, film..:) Genel anlamda spor, futbol, tenis, müzik, resim yapmak en sevdiklerim. Filmin ne olduğu çok önemli değil (kınamayın beni a dostlar, iyisini de ayırırız elbet). Her filme bir şans veririm, idare edenlere ikinci şansı da. Güzel bir filmse izlenebilitesi sonsuza kadar sürer. Futbol izlemeyi çok seviyorum. Daha çok İspanya, Almanya ve İngiltere liglerini izliyorum. Bizimki şifresiz olsa bile iki kere düşünürüm herhalde izlemeyi. Ama Beşiktaş' ımın maçları kaçmaz. Tenisi geçen yıl keşfettim güzel spormuş, çok güzel spormuş hatta. Hissettiklerimi de şu yazıda yazdım.  Genel anlamda spor müsabakalarına karşı bir kayıtsız kalamama durumum var. Voleybol, basketboll, bilardo, kayak ne olursa olsun ilgi ile izler, izlediğim kısmından bir şeyler öğrenmeye çalışırım. :) Arada sırada bir şeyler karalarım, çizerim.


2. Bilgisayarda vaktini neler yaparak geçirirsin?

Blog yazarak. Blog okuyarak. Takip ettiklerim, onların takip ettikleri derken derin bir denize dalmak gibi bu blog meselesi. Özellikle sinema ile ilgil takip ettiğim blogları okumak çok zamanımı alır. Adamlar yazıyor arkadaş..:)  Beşiktaş ile sağdan soldan bulduğum tüm haberleri okurum. Biraz araştırma biraz gezme. Twitter ve ekşisözlük ile kapatırım...:)

3. En sevdiğin filmler nelerdir, veya izlediğin ve hafızanda kalan veya kesinlikle izleyin dediğiniz?

Bu soruya verilecek net bir cevabım yok. Çünkü her hafta en sevdiklerim değişir. Ama bir "Esaretin Bedeli", bir "I Am Sam", bir "3 idiots" her zaman ilk 10 içerisindedir. :)

4. Şu sıralar almak istediğiniz şeylerin listesini yapsanız bunlar neler olur?

Gardrobumu tamamen yenilemek istiyorum. O kadar çok şey var ki almak istediğim:) Ama Mudo' da gördüğüm davul kitaplık bir ütopya olarak listemin en başında. O para o kitaplığa verilir mi be..(parasını da bilmiyorum ha, bakmaya korktum. Eminim çoktur...:P ) Resmini de bulamadım ki. :/

5. Şu sıralar en çok dinlediğiniz şarkılar? 3 tane.

Hımmm....
Sertap Erener  - Bir Var mışım, Bir Yok muşum
Halil Sezai  - Sonbahar
Enbe Orkestrası - Senden Kıymetli mi?

Eveeett... hadi bakalım sıra sizde...  ZeynepErdal Küçükarslan , Kısaca Fd ,

2 yorum:

  1. özlem süpersin spor müsabakaları tutkuna bayıldım :) artık bir film kurdu olduğunu da biliyorum :) teşekkür ederim :)))

    YanıtlaSil
  2. annem bu spor tutkusundan pek memnun degil ama :-) ayrica ben tesekkur ederim...:-)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...